Продавець umarket.top Товари для дома розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
510 відгуків
Просмотреть все товары магазина Все товары магазина

У зв'язку з військовим становищем у нашій країні та віддаленою роботою менеджерів, тимчасовими відключеннями електроенергії та відсутністю зв'язку та інтернету, всі замовлення обробляються із затримками у режимі черги. Відправлення здійснюються тільки НОВОЮ ПОШТОЮ, щосереди та суботи за умови наявності електрики на найближчих відділеннях пошти. Щоб швидко зв'язатися з вами, вказуйте номер телефону з VIBER.

Фізіодіспенсери

Імплантологія — це важливий і цікавий розділ стоматології. Стоматологи-хірурги відкривають великі можливості для проведення операцій, розширюють і вдосконалюють вже існуючі знання. А раз ростуть пізнання лікарів в імплантології, то і їх основне обладнання має також удосконалюватися. Так і з'явилося головне стоматологічне обладнання хірургів-імплантологів — физиодиспенсер.


 

Поняття, застосування і конструкція физиодиспенсера

Нам вже зрозуміло, що физиодиспенсер — це стоматологічний апарат, який стоматологи-хірурги використовують при встановленні зубних імплантів. Але хоч физиодиспенсер і застосовується в основному в імплантології, це пристрій завдяки своїй багатофункціональності можна так само широко використовувати в розділах ендодонтії та щелепно-лицевої хірургії.

Іншими словами, физиодиспенсер потрібен для лікування кореневих каналів зуба, м'яких і твердих тканин обличчя і шиї, кісток щелепно-лицевої області, а також для встановлення зубних імплантів. Це тільки три розділу стоматології, однак, вони не самі легкі і вже точно не найменші. Тому, щоб физиодиспенсер мав таку широку область застосування, він повинен бути багатофункціональним, зручним, практично універсальним. Стоматологи-хірурги саме за це і цінують його, а ще за точність, якість і безпека.

Складається физиодиспенсер з блоку управління, мікромотора, наконечника, ультразвукового генератора та системи охолодження борів:

 • Блок управління потрібен для настроювання параметрів інших складових установки физиодиспенсера;

 • Мікромотор — це невеликий безщітковий двигун, який разом із встановленим відповідним наконечником дуже схожий на эндомотор;

 • Охолодження м'яких/твердих лицьових тканин і бору здійснюється на основі системи подачі фізрозчину, який розпилюється на робочу область;

 • Ультразвуковий генератор дозволяє микромотору підвищити крутний момент до 50-60 Н·см, і навіть вище. Крім того, ультразвук застосовується в різних областях стоматології і дає можливість лікарям краще, акуратніше, швидше робити свою роботу.


 

Вибираємо физиодиспенсер

Физиодиспенсер застосовується в різних областях стоматології, а тому повинен мати такі параметри і функції, які б задовольняли вимоги самих різних лікарів-стоматологів.

Гнучка настройка робочих програм

Більшість блоків управління физиодиспенсеров мають гнучку систему налаштувань: ви можете вибрати або одну з вже існуючих робочих програм, або настроїти самостійно нову програму.

Програма — це заздалегідь встановлені значення параметрів, які можна змінювати, не можна: крутний момент, швидкість обертання бору, напрямок обертання, подача фізрозчину та інші.

Краще, звичайно ж, вибрати той физиодиспенсер, в якому можна змінювати існуючі програми, створювати нові і зберігати їх для подальшого застосування. Він може бути дорожче, але він буде корисніше, практичніше, та й ви будете впевнені в тому, що він підійде для більшості операцій.

Головні параметри физиодиспенсера

Крутний момент і швидкість обертання бора — це найголовніші параметри физиодиспенсера. Якщо крутний момент досягає 70-80 Н·см, то физиодиспенсер підійде для більшості операцій і є практично універсальним. Хоча насправді крутний момент і швидкість обертання в чималому ступені залежать ще і від наконечника, який ви використовуєте.

Вибір наконечника

Наконечники поділяються за видом в залежності від області застосування в стоматології. Але передавальне співвідношення — це той параметр, який є у наконечника якого виду. Він визначає швидкість обертання бору по відношенню до швидкості обертання двигуна мікромоторі. Наприклад, наконечник з передавальним співвідношенням 20:1 має інші значення крутного моменту та швидкості обертання порівняно з наконечником 16:1.

Набагато практичніше в роботі буде той мікромотор, який зможе підтримувати різні наконечники від різних виробників.

Наявність дисплея

Дисплей в блоці управління є практично завжди, адже це зручно і практично: набагато легше відстежувати параметри програм, коли можна в будь-який момент перевірити їх значення.

Якщо значення на дисплеї маленькі, вам буде незручно і навіть складно стежити за параметрами. Саме тому варто враховувати розмір дисплея і розмір значень, які показуються на ньому.

Яскравість дисплея також впливає на комфорт, тому цей параметр також потрібно враховувати. Вам буде зручніше і легше працювати, якщо не доведеться постійно напружувати свої очі і вдивлятися в екран.

Підсвічування робочої області

Деякі наконечники та мікромотори оснащують світлодіодом, щоб під час роботи було зручніше висвітлювати робочу область. Не варто відмахуватися від цієї функції, адже хороше освітлення — це дуже важливо.

Безпека роботи

Завжди впевненіше працюється, коли є система безпеки. Деякі фізіодіспенсери оснащують функцією захисту: при незрозумілому автоматичному зміни якихось параметрів (наприклад, швидкість обертання бору або мікромотора) пролунає сигнал.

Також деякі фізіодіспенсери оснащують системою самодіагностики: блок управління сканує всі програми та настройки для виявлення помилок, і якщо такі є, виводить код помилки на дисплей. Це спрощує не тільки обслуговування обладнання, але також надає впевненості в його надійності.

Намагайтеся купувати физиодиспенсер з наявністю хоча б мінімальної системи захисту, наприклад, автоматичне відключення мікромотора при підвищенні швидкості обертання та/або температури.

Система охолодження

Як правило, система охолодження завжди передбачена в физиодиспенсере, адже без неї небезпечно працювати.

Рівень подачі фізрозчину — це теж варіант, тому краще вибрати физиодиспенсер, в якому можна його змінювати. А якщо він буде змінюватися автоматично, наприклад, при зміні робочої програми — це ще краще.

Система автоматичного калібрування

Автоматичне калібрування — це спосіб перевірки наконечника перед операцією: за допомогою функції калібрування ви перевіряєте його роботу під навантаженням і без навантаження. Відкалібрований наконечник безпечніше і надійніше, адже ви впевнені у його справності.

В основному калібрування відноситься до перевірки крутного моменту, але іноді зустрічається і калібрування швидкості.

Физиодиспенсер з системою автоматичного калібрування наконечника буде коштувати дорожче, але ця функція важлива і необхідна, тому коштує своїх грошей.

Запис інформації

У деяких физиодиспенсерах установки програм можна записувати на USB-накопичувач, щоб пізніше роздруковувати їх у вигляді таблиць і графіків. Це додаткова функція і зовсім необов'язкова, але вона може бути корисною в роботі.

Багатофункціональна ножна педаль

Наявність ножної педалі так само не обов'язково, як і можливість записувати параметри програм. Кому-то педаль навіть незручною і незвичною. Але якщо звикнути до неї і навчитися нею користуватися, то можна полегшити робочий процес під час операції.


 

Фізіодіспенсери Saeyang

Компанія Saeyang спершу займалася створенням стоматологічного обладнання, вона розробляла фізіодіспенсери, эндомоторы, наконечники та інші апарати.

Ki-20 — це перший физиодиспенсер, який випустила компанія. Його блок управління підтримує 9 робочих програм, які можна змінювати і зберігати. Всі настройки програм виводяться на дисплей. Система охолодження в физиодиспенсере також є, і можна навіть змінювати рівень подачі фізрозчину.

Комплектується физиодиспенсер одним з двох мікро моторів: один з функцією підсвічування, інший — без неї. До речі, рівень підсвічування можна міняти, для цього в блоці є окрема кнопка. Також в комплект входить ножный контролер з трьома функціональними кнопками і педаллю.

Пізніше компанія Saeyang розробила нову модель, яку назвали Ki-20 Advance. Цей новий физиодиспенсер має сучасний вигляд порівняно з Ki-20, його інтерфейс став зручніше, додалося кілька функцій. Можна сказати, що Ki-20 Advance — це приклад ідеального физиодиспенсера:

 • є система калібрування крутного моменту наконечника і система охолодження бору;

 • можна підключати відразу два мікромотора і перемикатися між ними за допомогою кнопки;

 • для кожного з двох мікро моторів є окрема система охолодження бору;

 • встановлено 9 робочих програм, які можна змінювати і зберігати;

 • можна підключати USB-накопичувач, щоб завантажувати на нього настройки програм;

 • дисплей ширше і яскравіше в порівнянні з Ki-20, а тому зручніше працювати з цією моделлю;

 • є кнопка для регулювання рівня підсвічування;

 • на дисплеї відображається графік зміни крутного моменту в реальному часі;

 • физиодиспенсер підтримує крутний момент до 80-90 Н·см;

 • в комплекті є ніжна педаль.

Варто відзначити, що физиодиспенсер Ki-20 Advance випускається у двох видах:

 1. з підтримкою одного мікромотора, а тому і з однією системою охолодження і однією системою калібрування;

 2. з підтримкою двох мікро моторів, з двома різними системами охолодження і двома системами калібрування.

Saeyang Ki-20 Advance склав гідну конкуренцію физиодиспенсерам інших фірм.

 

Имплантология — это важный и интересный раздел стоматологии. Стоматологи-хирурги открывают все большие возможности для проведения операций, расширяют и совершенствуют уже существующие знания. А раз растут познания врачей в имплантологии, то и их основное оборудование должно тоже совершенствоваться. Так и появилось главное стоматологическое оборудование хирургов-имплантологов — физиодиспенсер.


 

Понятие, применение и конструкция физиодиспенсера

Нам уже понятно, что физиодиспенсер — это стоматологический аппарат, который стоматологи-хирурги используют при установке зубных имплантов. Но хоть физиодиспенсер и применяется в основном в имплантологии, это устройство благодаря своей многофункциональности можно так же широко использовать в разделах эндодонтии и челюстно-лицевой хирургии.

Иными словами, физиодиспенсер нужен для лечения корневых каналов зуба, мягких и твердых тканей лица и шеи, костей челюстно-лицевой области, а также для установки зубных имплантов. Это только три раздела стоматологии, однако, они не самые легкие и уж точно не самые малые. Поэтому, чтобы физиодиспенсер имел такую широкую область применения, он должен быть многофункциональным, удобным, практически универсальным. Стоматологи-хирурги именно за это и ценят его, а еще за точность, качество и безопасность.

Состоит физиодиспенсер из блока управления, микромотора, наконечника, ультразвукового генератора и системы охлаждения боров:

 • Блок управления нужен для настраивания параметров остальных составляющих установки физиодиспенсера;

 • Микромотор — это небольшой бесщеточный двигатель, который вместе с установленным подходящим наконечником очень похож на эндомотор;

 • Охлаждение мягких/твердых лицевых тканей и бора осуществляется на основе системы подачи физраствора, который распыляется на рабочую область;

 • Ультразвуковой генератор позволяет микромотору повысить крутящий момент до 50-60 Н·см, и даже выше. Кроме того, ультразвук применяется в разных областях стоматологии и дает возможность врачам лучше, аккуратнее, быстрее делать свою работу.


 

Выбираем физиодиспенсер

Физиодиспенсер применяется в разных областях стоматологии, а потому должен иметь такие параметры и функции, которые бы удовлетворяли требования самых разных врачей-стоматологов.

Гибкая настройка рабочих программ

Большинство блоков управления физиодиспенсеров имеют гибкую систему настроек: вы можете выбрать либо одну из уже существующих рабочих программ, либо настроить самостоятельно новую программу.

Программа — это заранее установленные значения параметров, которые либо можно изменять, либо нельзя: крутящий момент, скорость вращения бора, направление вращения, подача физраствора и прочие.

Лучше, конечно же, выбрать тот физиодиспенсер, в котором можно менять существующие программы, создавать новые и сохранять их для последующего применения. Он может быть дороже, но он будет полезнее, практичнее, да и вы будете уверены в том, что он подойдет для большинства операций.

Главные параметры физиодиспенсера

Крутящий момент и скорость вращения бора — это самые главные параметры физиодиспенсера. Если крутящий момент достигает 70-80 Н·см, то физиодиспенсер подойдет для большинства операций и является практически универсальным. Хотя на самом деле крутящий момент и скорость вращения в немалой степени зависят еще и от наконечника, который вы используете.

Выбор наконечника

Наконечники делятся по виду в зависимости от области применения в стоматологии. Но передаточное соотношение — это тот параметр, который есть у наконечника любого вида. Он определяет скорость вращения бора по отношению к скорости вращения двигателя в микромоторе. Например, наконечник с передаточным соотношением 20:1 имеет другие значения крутящего момента и скорости вращения по сравнению с наконечником 16:1.

Намного практичнее в работе будет тот микромотор, который сможет поддерживать разные наконечники от разных производителей.

Наличие дисплея

Дисплей в блоке управления есть практически всегда, ведь это удобно и практично: намного легче отслеживать параметры программ, когда можно в любой момент проверить их значения.

Если значения на дисплее маленькие, вам будет неудобно и даже сложно следить за параметрами. Именно поэтому стоит учитывать размер дисплея и размер значений, которые показываются на нем.

Яркость дисплея также влияет на комфорт, поэтому этот параметр также нужно учитывать. Вам будет удобнее и легче работать, если не придется постоянно напрягать свои глаза и всматриваться в экран.

Подсветка рабочей области

Некоторые наконечники и микромоторы оснащают светодиодом, чтобы во время работы было удобнее освещать рабочую область. Не стоит отмахиваться от этой функции, ведь хорошее освещение — это очень важно.

Безопасность работы

Всегда увереннее работается, когда есть система безопасности. Некоторые физиодиспенсеры оснащают функцией защиты: при непонятном автоматическом изменении каких-то параметров (например, скорость вращения бора или микромотора) прозвучит сигнал.

Также некоторые физиодиспенсеры оснащают системой самодиагностики: блок управления сканирует все программы и параметры для выявления ошибок, и если таковые есть, выводит код ошибки на дисплей. Это упрощает не только обслуживание оборудования, но также и придает уверенности в его надежности.

Старайтесь покупать физиодиспенсер с наличием хотя бы минимальной системы защиты, например, автоматическое отключение микромотора при повышении скорости вращения и/или температуры.

Система охлаждения

Как правило, система охлаждения всегда предусмотрена в физиодиспенсере, ведь без нее опасно работать.

Уровень подачи физраствора — это тоже параметр, поэтому лучше выбрать физиодиспенсер, в котором можно его изменять. А если он будет изменяться автоматически, например, при смене рабочей программы — это еще лучше.

Система автоматической калибровки

Автоматическая калибровка — это способ проверки наконечника перед операцией: с помощью функции калибровки вы проверяете его работу под нагрузкой и без нагрузки. Откалиброванный наконечник безопаснее и надежнее, ведь вы уверены в его исправности.

В основном калибровка относится к проверке крутящего момента, но иногда встречается и калибровка скорости.

Физиодиспенсер с системой автоматической калибровки наконечника будет стоить дороже, но эта функция важна и необходима, поэтому стоит своих денег.

Запись информации

В некоторых физиодиспенсерах параметры программ можно записывать на USB-накопитель, чтобы позже распечатывать их в виде таблиц и графиков. Это дополнительная функция и совсем необязательная, но она может быть полезной в работе.

Многофункциональная ножная педаль

Наличие ножной педали так же не обязательно, как и возможность записывать параметры программ. Кому-то педаль будет даже неудобной и непривычной. Но если привыкнуть к ней и научиться ею пользоваться, то можно облегчить рабочий процесс во время операции.


 

Физиодиспенсеры Saeyang

Компания Saeyang сперва занималась созданием стоматологического оборудования, она разрабатывала физиодиспенсеры, эндомоторы, наконечники и прочие аппараты.

Ki-20 — это первый физиодиспенсер, который выпустила компания. Его блок управления поддерживает 9 рабочих программ, которые можно изменять и сохранять. Все параметры программ выводятся на дисплей. Система охлаждения в физиодиспенсере также есть, и можно даже изменять уровень подачи физраствора.

Комплектуется физиодиспенсер одним из двух микромоторов: один с функцией подсветки, другой — без нее. Кстати, уровень подсветки можно менять, для этого в блоке есть отдельная кнопка. Также в комплект входит ножный контроллер с тремя функциональными кнопками и педалью.

Позже компания Saeyang разработала новую модель, которую назвали Ki-20 Advance. Этот новый физиодиспенсер имеет современный вид по сравнению с Ki-20, его интерфейс стал удобнее, добавилось несколько функций. Можно сказать, что Ki-20 Advance — это пример идеального физиодиспенсера:

 • есть система калибровки крутящего момента наконечника и система охлаждения бора;

 • можно подключать сразу два микромотора и переключаться между ними с помощью кнопки;

 • для каждого из двух микромоторов есть отдельная система охлаждения бора;

 • предустановлено 9 рабочих программ, которые можно изменять и сохранять;

 • можно подключать USB-накопитель, чтобы загружать на него параметры программ;

 • дисплей шире и ярче по сравнению с Ki-20, а потому удобнее работать с этой моделью;

 • есть кнопка для регулировки уровня подсветки;

 • на дисплее отображается график изменения крутящего момента в реальном времени;

 • физиодиспенсер поддерживает крутящий момент до 80-90 Н·см;

 • в комплекте есть ножная педаль.

Стоит отметить, что физиодиспенсер Ki-20 Advance выпускается в двух видах:

 1. с поддержкой одного микромотора, а потому и с одной системой охлаждения и одной системой калибровки;

 2. с поддержкой двух микромоторов, с двумя разными системами охлаждения и двумя системами калибровки.

Saeyang Ki-20 Advance составил достойную конкуренцию физиодиспенсерам других фирм.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner